English Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

АЛТУ

Асоціація лідерів турбізнесу України - перше професійне об'єднання суб'єктів туристичної діяльності, створене в 2007 році провідними туроператорами України.

Члени Асоціації: «АГЕНТСТВО «ПАН УКРЕЙН», «ВІДЕРШТРАЛЬ», «ЕКСПРЕС-ВОЯЖ», «КАНДАГАР-ТУР», «САМ», «TЕЗ ТУР», «TUI УКРАЇНА», «ТУРОПЕРАТОР «ПРОЛАНД», «TУРТЕСС ТРЕВЕЛ», «ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ», «ТАСС ТРЕВЕЛ».

Загальна частка членів Асоціації на туристичному ринку України оцінюється приблизно в 70% у виїзному і більше 30% у внутрішньому туризмі.

Президент АЛТУ - Тарас Демура («TUI УКРАИНА»)

Віце-президент АЛТУ - Олена Шаповалова («АГЕНТСТВО «ПАН УКРЕЙН»).


АЛТУ створена з метою:

- сприяння розвитку всіх видів туризму в Україні;

- гармонізації взаємин між державними органами і суб'єктами туристичної діяльності;

- забезпечення захисту прав і представництва спільних інтересів суб'єктів туристичної діяльності в державних органах, органах місцевого самоврядування і в міжнародних організаціях.

Основні напрями діяльності АЛТУ:

- налагодження ефективної співпраці з органами державної влади і місцевого самоврядування. Асоціація бере активну участь в роботі Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Громадської ради при Державній службі туризму і курортів України;

- налагодження двосторонніх відносин з іноземними неурядовими туристичними організаціями. Підписані меморандуми і договори про співпрацю з Польською туристичною організацією, Російським союзом туріндустрії, проводяться регулярні консультації з Республіканським союзом туристичних організацій Білорусі;

- підготовка пропозицій щодо конкретних напрямків вдосконалення нормативно-правового забезпечення сфери туризму і діяльності курортів, його гармонізація з рекомендаціями СОТ та директивами ЄС.

Основні проекти АЛТУ:

- «Знак Якості АЛТУ». Це перша недержавна програма захисту прав споживачів туристичних послуг, спрямована на покращення якості надання туристичних послуг.

- «Проект підтримки розвитку внутрішнього і в'їзного туризму в Україні». Це перший проект державно-приватного партнерства у сфері туризму. Ініціатори - АЛТУ і ДП «Національний туристичний офіс» за сприяння Міністерства культури і туризму України. Фінансування заходів у межах Проекту здійснюється з відрахувань з кожного туру, реалізованого туроператорами-членами АЛТУ через туристичних агентів, що отримали право використання «Знаку Якості АЛТУ».

- «Український туристичний форум». Це виключно професійний захід, який поєднує виставку з насиченою діловою програмою - конференціями, круглими столами, презентаціями, тренінгами тощо. Проводиться двічі на рік (весною і восени), починаючи з 2008 року.

- «Кодекс усталеної ділової практики та правил професійної етики суб'єктів туристичної діяльності». Асоціацією розроблено Проект Кодексу та організовано його обговорення.

Тестування агенцій Український туристичний форум Асоціація Увага!
Правила використання