Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

Проект підтримки внутрішнього і в'їзного туризму в України

Основні проекти АЛТУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Оголошено про початок підготовки другого етапу Проекту підтримки внутрішнього і в'їзного туризму в Україні.

23 березня 2010 року в рамках Українського туристичного форуму УТФ 2010 (весна) відбулася прес-конференція на тему: «Державно-приватне партнерство в сфері туризму: досягнення і плани» за участю Андрія Помоза, директора ДП «Національний туристичний офіс», Олени Шаповалової, в.о. президента Асоціації лідерів турбізнесу України, Йосипа Андрика, керівника робочої групи АЛТУ зі сприяння розвитку внутрішнього і в'їзного туризму України, Аркадія Маслова, генерального директора «АЛТУ-ЕКСПО».

Андрій Помоз зазначив, що в межах «Проекту підтримки внутрішнього і в'їзного туризму України» реалізовано перші заходи, триває інформаційно-рекламна кампанія, спрямована на підвищення інтересу до внутрішнього туризму, вітчизняних туристичних ресурсів як з боку суб'єктів туристичної діяльності, так і з боку туристів. Це перший проект державно-приватного партнерства у сфері туризму, який поєднав зусилля провідних туроператорів України з метою сприяння Міністерству культури і туризму України у формуванні мережі національних туристичних маршрутів, забезпеченні належного туристичного обслуговування гостей та учасників фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в України.

«Ми почали працювати, провели перший етап - це була Інтернет-реклама і PR, - розповів Андрій Помоз, - зараз ми намітили другий етап. Це буде презентація можливостей Криму, оскільки Крим у нас є базовим майданчиком для літнього сезону».

Фінансування заходів у межах Проекту здійснюється з відрахувань з кожного туру, реалізованого туроператорами-членами Асоціації лідерів турбізнесу України через турагентів, що пройшли добровільну перевірку і отримали право використовувати «Знак Якості АЛТУ», нагадав Йосип Андрик. Очікується, що за рік сума відрахувань перевищить мільйон гривень.

Також Йосип Андрик наголосив, що основним учасником Проекту є турист, який купує турпродукт у турагентів, що мають «Знак Якості АЛТУ».

Таким чином турист не лише отримує гарантовано якісний тур, а й підтримує внутрішній туризм України.

30.03.2010

Прес-служба АЛТУ


ПРЕС-РЕЛІЗ

«Проект підтримки розвитку внутрішнього і в'їзного туризму в Україні» - перший приклад державно-приватного партнерства у сфері туризму

28 вересня 2009 року в рамках ІІІ Українського туристичного форуму відбулася презентація першого проекту державно-приватного партнерства у сфері туризму «Проект підтримки розвитку внутрішнього і в'їзного туризму в Україні».

Сутність проекту.

В межах проекту планується сприяти Міністерству культури і туризму України у формуванні мережі національних туристичних маршрутів і забезпеченні належного туристичного супроводу відвідувачів під час проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні. Фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок внесків провідних туроператорів України, членів АЛТУ, зокрема: «АГЕНТСТВА «ПАН УКРЕЙН», «ВОЯЖ-КИЇВ», «САМ», «ТЕЗ ТУР», «ТУРОПЕРАТОРА «ПРОЛАНД», «ТУРТЕСС ТРЕВЕЛ», «ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ».

Як зазначив Міністр культури і туризму України Василь Вовкун «Вперше провідні туроператори об'єднали свої зусилля з метою підтримки розбудови національних туристичних маршрутів, розвитку внутрішнього і в'їзного туризму в Україні. Адже саме ця мережа, яка охоплює визначні об'єкти історико-культурної та природної спадщини, що є гордістю українського народу, потребує нашої першочергової уваги».

За підрахунками АЛТУ тільки операторами-членами Асоціації протягом рок буде зібрано близько 1 млн. гривень.

«Оператори, з якими наразі ведуться переговори, здатні поповнити фонд проекту ще на 1 млн. гривень на рік. Разом з нашими внесками це буде вже 2 мільйони. Для порівняння - цього року на потреби туристичної сфери у Держбюджеті України було закладено 2,5 млн. гривень» - зазначив Тарас Демура, Президент Асоціації лідерів турбізнесу України.

Внески формуються з відрахувань з кожного туру, реалізованого туроператорами-членами АЛТУ через туристичних агентів, що мають «Знак Якості АЛТУ». Координацію та реалізацію заходів в межах Програми здійснює ДП «Національний туристичний офіс».

Участь у проекті.

«Проект підтримки розвитку внутрішнього і в'їзного туризму в Україні» відкритий для всіх туроператорів, що бажають долучитися до розбудови національних туристичних маршрутів і підтримати розвиток внутрішнього і в'їзного туризму в Україні.

Інформаційна підтримка проекту здійснюється шляхом розповсюдження інформації про «Знак Якості АЛТУ» - як основний фінансовий інструмент реалізації завдань Проекту і дієвий механізм захисту прав і інтересів споживачів туристичних послуг.

Інформаційна підтримка включає:

1. Інформаційно-просвітницьку кампанію у ЗМІ.

2. Розміщення інформації про сутність Проекту на сайтах ініціаторів та учасників Проекту;

3. Соціальну рекламу на зовнішніх носіях.

Тестування агенцій Національний туристичний форум


Кодекс усталеної ділової практики
і правила професійної етики
 
Правила використання