English Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

ТРАЙДЕНТ

Основні проекти АЛТУ

7 травня
Відпочинь на халяву
13 грудня
Ще більше знижок для власників срібної та золотої карток “Клубу Улюбленого Клієнта”

Туроператор «Трайдент» - багатопрофільна компанія з 14-річним досвідом роботи, професійною командою і лідируючими позиціями на туристичному ринку.

«Трайдент» - єдина туристична компанія на теренах країн СНД – офіційний представник одного з найбільших європейських туристичних концернів Neckermann-Thomas Cook, Акредитований член Міжнародної організації Авіакомпаній та перевізників ІАТА.

Основні напрямки діяльності:

Гірськолижний відпочинок:
Австрія, Швейцарія, Чехія, Словаччина, Італія, Польща
Пляжний відпочинок:
Болгарія, Хорватія, Іспанія, Карибський басейн, Екзотика
Діловий туризм
Авіаперевезення

На сьогоднішній день «Трайдент» - відомий туроператор з агентською мережою по усій Україні і офісами у містах Києві, Львові та Харкові.

У жовтні 2009 року створено Мережу туристичних компаній «Трайдент Хіт», де проводиться ексклюзивний продаж турів туроператора «Трайдент».

Станом на 1 листопада 2010 року кількість власних офісів становить - 4.

Туристична компанія “Трайдент” протягом 14 років роботи на ринку туристичних послуг України проводить політику співпраці лише з надійними партнерами у сфері туризму, банківських послуг, страхування. У свою чергу намагається дотримуватись кращих стандартів ведення бізнесу , про що свідчать сформований імідж компанії, а також численні подяки та дипломи від наших партнерів. Основна місія – надання професійних послуг у сфері туризму.
Детальніша інформація на офіційному сайті компанії.
www.trident.travel
 

Новини компанії

7 травня
Відпочинь на халяву
Акція для студентів… Доведи що ти готовий до професії, Продай 10 путівок від мережі туристичних агенцій «Трайдент ХІТ», та відпочинь на морі БЕЗКОШТОВНО. Одні студенти здають диплом, і...
13 грудня
Ще більше знижок для власників срібної та золотої карток “Клубу Улюбленого Клієнта”
З радістю повідомляємо що від сьогодні ще більше знижок для власників срібної та золотої карток “Клубу Улюбленого Клієнта”. Завітай у спортивний магазин “Протока” у м. Києві та отримай знижку у ...
Тестування агенцій Національний туристичний форум

Проект підтримки внутрішнього
і в'їзного туризму

Кодекс усталеної ділової практики
і правила професійної етики
 
Правила використання