English Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

АЛТУ виступає проти ліквідації Держтуризмкурорту.

Основні проекти АЛТУ

Асоціація лідерів турбізнесу України (АЛТУ), яка об'єднує лідируючі компанії туристичного ринку України, занепокоєна проектом рішення Кабінету Міністрів України, за яким пропонується ліквідувати Державне агентство України з туризму та курортів (Держтуризмкурорт) як окремий орган виконавчої влади України.

   Цим рішенням галузь, в якій працює понад 500 тис. працівників і яка щорічно приносить до державного бюджету десятки мільярдів гривень доходів у вигляді податків та надходжень від супутніх галузей виробництва, фактично залишається без управління з боку держави, що може призвести до негативних наслідків. Розвиток курортно-оздоровчої інфраструктури Півдня України, створення конкурентноздатного турпродукту у Львові, Києві, Одесі, Чернівцях та інших містах, розвиток ділового туризму, промоція України на міжнародних туристичних ринках – все це потребує активної участі держави. Звісно, за підтримки туристичного бізнесу та громадськості.

   Не варто забувати і те, що в країнах Євросоюзу туристична галузь є однією з бюджетоутворюючих для багатьох країн. Австрія, Болгарія, Греція, Польща, Хорватія визнали туризм як одним з пріоритетів для розвитку своїх країн.  

   У важкій економічній та політичній ситуації, коли невпинно скорочується виробництво, закриваються підприємства, звільняються, чи відправляються у неоплачувані відпустки тисячі робітників, саме розвиток внутрішнього та в”їзного туризму може стати одним з тих локомотивів, який поступово виведе Україну з економічного колапсу. Саме в туристичній галузі можуть  найлегше створювати нові робочі місця, а український турпродукт уже давно є конкурентноздатним на європейському та світовому ринку.      

   Саме тому АЛТУ виступає проти внесення Держтуризмкурорту до переліку структур, які планується ліквідувати. Сьогодні не так важливо, у якому з міністерств знайдеться місце туризму, важливо, аби галузь мала нарешті достойну увагу з боку держави.

Інформація про асоціацію
Тестування агенцій Національний туристичний форум

Проект підтримки внутрішнього
і в'їзного туризму

Кодекс усталеної ділової практики
і правила професійної етики
 
Мешок кондитерский Правила використання