Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

Національний туристичний форум популяризує внутрішній туризм в Україні

Основні проекти АЛТУ

9-10 жовтня 2012 року у ЦДКС «Український дім» відбудеться Національний туристичний форум – НТФ 2012 (осінь).

НТФ – це найбільший в Україні форум для професіоналів туристичної галузі;

НТФ - це виключно професійний захід з насиченою діловою програмою. Понад 400 годин семінарів, тренінгів, конференцій пройдуть впродовж 2-х днів;

НТФ - це професійна аудиторія - понад 6000 представників туроператорів та турагентів.

Основна відмінність НТФ від свого попередника, добре знаного у туристичних колах УТФ (Українського туристичного форуму), -  у спрямованості на розвиток туристичних регіонів, міст та кластерів України.

Для участі у Форумі представників туристичних регіонів і міст України впроваджено спеціальні умови для презентації туристичних ресурсів для потенційних туристів і для фахівців туристичної галузі.

Для туроператорів з внутрішнього і в’їзного туризму також передбачені виставкові площі за спеціальною ціною -  50% від вартості для інших учасників.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У НТФ 2012 (осінь)

Свого часу у форумі брали участь національні туристичні представництва Домініканської Республіки, Індонезії, Литви, Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі, Туреччини, Угорщини, Надзвичайні на Повноважні Посли Естонії, Іспанії, Македонії, Німеччини, Туреччини, Угорщини.

В цілому ж НТФ пройде у кращих традиціях туристичного форуму, що проходив 8 разів, починаючи з 2008 року.

Традиційно в межах форуму започатковувались проекти, які сприяють формуванню цивілізованого туристичного ринку України: впровадженню єдиних правил роботи для всіх суб’єктів туристичного ринку, дієвих механізмів захисту прав споживачів туристичних послуг, підвищенню якості надання туристичних послуг тощо.

Так, за 5 років існування в межах форуму було ініційовано впровадження першої недержавної програми захисту прав споживачів туристичних послуг «Знак Якості АЛТУ», першого проекту державно-приватного партнерства у сфері туризму «Проект підтримки розвитку внутрішнього і в’їзного туризму в Україні», відбулося обговорення і впровадження «Кодексу усталеної ділової практики і правил професійної етики суб’єктів туристичної діяльності», впровадження добровільного страхування відповідальності туроператорів тощо.

Масштаби заходу зростають з кожним роком: перший форум восени 2008 року відвідало близько трьох тисяч представників туроператорів і турагентів, а весною 2012 – понад шість тисяч.

Національний туристичний форум
Тестування агенцій Національний туристичний форум


Кодекс усталеної ділової практики
і правила професійної етики
 
Правила використання