English Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

Туроператор

Основні проекти АЛТУ

 

Український туристичний форум 2011 (осінь)

З 10 по 11 жовтня 2011 року у ЦДКС «Український дім» за адресою вул. Хрещатик, 2, відбудеться «VІІ Український туристичний форум 2011 (осінь)».
Український туристичний форум (УТФ) – це проект Асоціації лідерів турбізнесу України, що організовується двічі на рік (весною і восени), починаючи з 2008 року. Технічний організатор – виставкова компанія «АЛТУ-ЕКСПО». УТФ – це виключно професійний захід з насиченою діловою програмою. Сьогодні це найбільший в Україні форум для професіоналів туристичної галузі – очікується, що прийдешній осінній захід відвідає понад 6 000 представників туроператорів і турагентів.

Традиційно в межах форуму започатковуються проекти, які сприяють формуванню цивілізованого туристичного ринку України: впровадженню єдиних правил роботи для всіх суб’єктів туристичного ринку, дієвих механізмів захисту прав споживачів туристичних послуг, підвищенню якості надання туристичних послуг тощо. Так, за три роки існування, в межах форуму було ініційоване впровадження першої недержавної програми захисту прав споживачів туристичних послуг «Знак Якості АЛТУ», першого проекту державно-приватного партнерства у сфері туризму «Проект підтримки розвитку внутрішнього і в’їзного туризму в Україні», відбулося обговорення і впровадження «Кодексу усталеної ділової практики і правил професійної етики суб’єктів туристичної діяльності» тощо.

Свого часу у форумі брали участь національні туристичні представництва Домініканської республіки, Індонезії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі, Туреччини, Угорщини, Надзвичайні на Повноважні Посли Естонії, Македонії, Німеччини, Туреччини, Угорщини.

Щороку масштаби заходу зростають: якщо у першому УТФ-2008 (весна) взяли участь 27 експонентів і близько 3 тисяч представників туроператорів і турагентів, то в УТФ-2011 (весна) - 137 експонентів і близько 6 тисяч представників туроператорів і турагентів.

Детальніше про умови участі можна дізнатися на сайті організаторів - компанії «АЛТУ-ЕКСПО» .

Украинский туристический форум
Тестування агенцій Український туристичний форум

Проект підтримки внутрішнього
і в'їзного туризму

Кодекс усталеної ділової практики
і правила професійної етики
 
Правила використання